Relacja z Biegu Mietkowskiego 2017

wpis w: aktualności | 0

Kolejny Półmaraton Mietkowski za nami!

Pomimo chłodnej i wietrznej aury, która nie była łaskawa dla biegaczy, gorąca atmosfera zagrzewała zawodników do biegu i sportowej rywalizacji.

Bieg Mietkowski na dystansie półmaratonu rozgrywano w Mietkowie po raz drugi i po wzroście frekwencji widzimy, że lubicie te zawody. Zawodnicy ruszyli na trasę punktualnie o godzinie 10. Niezwykle malownicza trasa biegu, wiodąca wokół korony Zalewu Mietkowskiego z widokiem na Masyw Ślęży, do łatwych nie należała. Liczne podbiegi, silnie wiejący zimny wiatr, nie ułatwiały biegaczom zadania.

1. ZWYCIĘZCY

Najszybciej do mety dobiegł Michał Rajca z czasem 1:14:35. Kolejni na mecie byli: Robert Wilkowiecki 1:15:08 oraz Sebastian Gołębiewski 1:15:23. Z pań, najszybsza była Halyna Schensna-Radzikovska, która pokonała trasę półmaratonu w 1:30:30, a tuż za nią finiszowały Natalia Bihun i Karolina Leśniak. W klasyfikacji drużynowej na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna KB Sobótka, tuż za nią uplasowały się 10Blog i GT RAT. Tradycyjnie już wielu biegaczy zrobiło też w Mietkowie swoje życiówki, pomimo tego, że trasa była wymagająca.

2. GALERIA FOTO

Nasz partner fotosa.pl udostępnił ok. 4,4 tys. zdjęć, co oznacza że każdy biegacz powinien znaleźć średnio 7 swoich zdjęć 🙂 Nie musicie przeglądać tysięcy zdjęć! Wystarczy, że na stronie http://fotosa.pl/?pg=impreza&id=37 wpiszecie swój numer startowy! Kupując zdjęcia w pakiecie zyskujecie spore rabaty. Płacąc online zdjęcie otrzymacie natychmiast 🙂

3. NAGRODY DLA MIEJSC 1-3 w kategoriach wiekowych.

Przepraszamy zawodników, którzy zajęli miejsca w pierwszej trójce; i z powodu gapiostwa, i wrażeń pogodowych nie wydaliśmy nagród w postaci “zestawów regeneracyjnych”. Były to drobne zestawy nasion, bakalii i słodyczy oraz dla najlepszych piwo. Niestety piwo zostało zdefraudowane już w trakcie składanie rzeczy :). W ramach rekompensaty proponujemy pełny pakiet na dowolną naszą imprezę biegową w tym lub przyszłym roku. Wystarczy się zapisać na zawody i wysłać nam wiadomość “pakiet zamiast nagrody” – załatwimy pozostałe formalności i jeszcze raz przepraszamy zwycięzców kategorii wiekowych.

4. W MIETKOWIE WIDZIMY SIĘ JESZCZE NA TRIATHLONIE W CZERWCU!

A już za półtora miesiąca kolejna sportowa impreza w Mietkowie – Triathlonowa Sztafeta Firmowa, która ma charakter charytatywny. W tym roku celem jest otwarcie Triathlonowej Akademii Młodzieży (TAM). Więcej informacji znajdziecie w tym linku: http://triathlonfirmowy.pl/cel-charytatywny-2017

5. A KOLEJNY BIEG MIETKOWSKI PÓŁMARATON ZA ROK: 22 KWIETNIA 2018