Wyniki I Biegu Mietkowskiego 2013!

 

OPEN M
OPEN K
Gmina Mietków
Klasyfikacja OPEN

Kategoria OPEN M

1 00:59:00 Kuzynin Adam M PHU BARTEK 50
2 00:59:39 Karkoszka Łukasz M Niezrzeszony 39
3 01:00:23 Bryl Karol M IRC Kowale 142
4 01:01:09 Bielicki Bartosz M 6
5 01:02:19 Uliasz Jerzy M 111
6 01:02:29 Światowy Radosław M Hermes Świdnica 89
7 01:02:43 Kuriata Robert M OLAWS ZŁOTORYJA 49
8 01:03:08 Machoń Piotr M Klub Biegacza “Zdyszaaani” Chocianów 56
9 01:03:59 Jabłoński Tomasz M indywidualnie 121
10 01:04:09 Kulczewski Łukasz M KB Vamos Amigos Wrocław 47
11 01:05:45 Rowszar Ryszard M 128
12 01:06:54 Wojsław Bartłomiej M GLKS Marcinowice 97
13 01:06:55 Franaszczuk Wojciech M KB Sobótka 150
14 01:07:14 Wcisło Adam M 110
15 01:07:52 Jasiński Piotr M Feniks Legnica 34
16 01:07:57 Śmieiński Filip M 88
17 01:08:13 Budnik Łukasz M KB VAMOS AMIGOS 12
18 01:08:50 Kopania Kamil M OLAWS Złotoryja 136
19 01:11:06 Wajerowski Krzysztof M KB LUPUS OLEŚNICA 95
20 01:11:40 Bokła Piotr M 11
21 01:11:43 Pieprz Bartosz M 68
22 01:12:54 NIEDŹWIEDŹ TOMASZ M 62
23 01:13:12 Dreszer Paweł M 18
24 01:13:37 Gromko Andrzej M niezależny 27
25 01:14:08 Durmaj Bartłomiej M Drużyna Szpiku 21
26 01:14:30 Wagemann Łukasz M 141
27 01:14:32 Szkoła Michał M indywidualnie 83
28 01:14:36 Herfert Moritz M Signium International Runners 30
29 01:14:53 Rojek Gracjan M 74
30 01:14:56 Machoń Grzegorz M KB Zdyszaaani Chocianów 54
31 01:15:00 Zawiślak Piotr M Opera Software 104
32 01:15:23 Wojdyno Tomasz M OLAWS Złotoryja 138
33 01:15:38 Święcicki Daniel M 91
34 01:16:01 Hanus Wojciech M 29
35 01:16:15 Matysek Dariusz M 135
36 01:16:18 Krauze Tomasz M PRO-RUN Wrocław 140
37 01:16:21 Dudzik Jacek M 109
38 01:16:23 Stefanicki Tomasz M SFC 79
39 01:16:29 Micherda Krzysztof M 60
40 01:16:32 Kogut Stanisław M Hermes Świdnica 133
41 01:17:06 Mrugała Maciej M PRO-RUN Wrocław 130
42 01:17:12 Błażuk Jarosław M 7
43 01:17:18 Dudek Rafał M 20
44 01:17:31 Krupa Łukasz M OLAWS Złotoryja 137
45 01:17:40 Zaleski Andrzej M 103
46 01:17:41 Rejman Łukasz M UNS TEAM 127
47 01:17:45 Grubecki Krzysztof M 28
48 01:17:47 Wnukiewicz Karol M 96
49 01:17:49 Lech Maciej M CARVING SKI 52
50 01:18:00 Staromłyński Marcin M KS Krotosz 78
51 01:19:19 Zakrzewski Rafał M ReadSoft 102
52 01:20:19 Zielenkiewicz Marcin M 106
53 01:21:34 Pierzchała Przemysław M 69
54 01:21:59 Figas Sebastian M 22
55 01:22:01 Fornalski Karol M Krav Maga Lubin 23
56 01:22:27 Kowalczyk Damian M 45
57 01:22:31 LIPIŃSKI MAREK M 145
58 01:22:43 Karwacki Robert M JKB TKKF JAWORZANIE 40
59 01:22:45 Kapela Sebastian M WSOWL Wrocław 37
60 01:22:46 Mesjasz Marek M Krav Maga Lubin 59
61 01:22:49 Bielawski Michał M 5
62 01:22:50 Smagała Wojciech M WKB Piast Wrocław 77
63 01:22:53 Wójcik Adrian M InsERT Team 98
64 01:22:54 Kruk Wacław M 148
65 01:22:56 Korzeniewski Michał M PRO-RUN Wrocław 44
66 01:22:57 Skrzypek Mariusz M 76
67 01:22:57 Karankiewicz Grzegorz M 38
68 01:23:01 Lewicki Piotr M 112
69 01:23:02 Godyń Mirosław M 26
70 01:23:03 Wołkowski Rafał M Scott USA Shop 139
71 01:25:25 Olkiewicz Ireneusz M 149
72 01:25:47 Malski Piotr M 58
73 01:26:04 Korzeniewski Marek M HARDCOPY TEAM 43
74 01:26:21 Dębowski Krzysztof M Parkour Wrocław 17
75 01:26:39 Kasperski Julian M Zdyszaaani Chocianów 41
76 01:26:51 Łyś Michał M Tieto Poland Running Team 53
77 01:27:02 Wybraniec Michał M 101
78 01:27:11 Kircuń Paweł M KB Lupus Oleśnica 122
79 01:27:15 Kamiński Piotr M 36
80 01:27:33 Jaworski Piotr M 35
81 01:27:41 Mastalerz Artur M niezrzesony 125
82 01:28:11 Homola Wojciech M Niezrzeszony 31
83 01:28:25 Baszak Tomasz M 3
84 01:28:38 Garbacz Marek M Pruszwood 25
85 01:29:17 RASAŁA MAREK M 73
86 01:30:16 Świder Paweł M 90
87 01:30:44 Pawlinow Maciej M JKB TKKF JAWORZANIE 67
88 01:31:33 DROSZCZ Jacek M niezrzeszony 19
89 01:31:54 Krawczyk Dariusz M 46
90 01:32:21 Stefanienko Piotr M 80
91 01:33:03 Strucki Jacek M Readsoft 82
92 01:33:57 Gajowy Michał M 24
93 01:34:04 Szwajka Michał M ReadSoft 86
94 01:34:10 Dąbrowski Jerzy M Druż. Szpiku KGHM 16
95 01:34:36 Forczek Grzegorz M KS TYTAN Świdnica 147
96 01:34:46 MARZEC HENRYK M SFORA 131
97 01:36:15 Bartodziejski Jacek M 2
98 01:36:59 Ciesielski Bartłomiej M 14
99 01:38:52 Laszczyński Tomasz M TATA NATALKI 51
100 01:40:12 TYCZKOWSKI MARIUSZ M niezrzeszony 93
101 01:40:46 Esik Przemysław M 143
102 01:41:46 Wójtowicz Tomasz M niezrzeszony 99
103 01:45:51 Zdziarski Tomasz M 105
104 01:49:40 Tyszkiewicz Przemysław M 144
105 01:59:00 Wójtowicz Szymon M 100

Kategoria OPEN K

1 01:07:13 Marczak Roksana K Luft Tri Team 124
2 01:09:16 Sobczyk Barbara K KB Sobótka 134
3 01:15:16 Tekieli Agata K PRO-RUN Wrocław 129
4 01:18:33 Carda Wioletta K Feniks Legnica 13
5 01:18:59 Szymańska Anna K 87
6 01:20:07 Kumaszka Anna K 48
7 01:20:58 Hrynowiecka Aleksandra K 32
8 01:21:42 Szteblich Magdalena K Akademia Triathlonu 84
9 01:22:58 Jachowicz Malwina K MOTIO FIZJOTERAPIA 33
10 01:22:59 Piorun Marta K Z NURTEM.PL 70
11 01:26:31 Kurto Anna Katarzyna K 132
12 01:28:04 Pawlikowska Anna K I ty możesz zostań maratończykiem 2012 66
13 01:28:52 Berecka Marta K 4
14 01:29:11 Nowińska Joanna K 64
15 01:29:42 Machoń Justyna K Klub Biegacza “Zdyszaaani” Chocianów 57
16 01:30:58 Żabicka Katarzyna K 107
17 01:31:41 Dereń Agata K 113
18 01:32:51 Korach Basia K 42
19 01:33:24 Mastalerz Małgorzata K niezrzeszona 126
20 01:34:25 Plewa Katarzyna K Kobiety na medal 71
21 01:34:50 Forczek Anita K KS TYTAN Świdnica 146
22 01:34:54 Bocheńska Ewa K 10
23 01:35:09 Ciołkowska Katarzyna K 15
24 01:40:11 TYCZKOWSKA AGNIESZKA K niezrzeszony 92
25 01:50:47 Bochenek Justyna K 9
26 01:51:31 Płocińska Sandra K Niezrzeszona 72
27 01:53:32 Żygadło Joanna K 108
28 01:55:22 Kruk Edyta K 123
29 02:03:00 Machoń Mirela K KB Zdyszaaani Chocianów 55

 

Kategoria Gmina Mietków

1 00:59:00 Kuzynin Adam M PHU BARTEK 50
2 01:11:40 Bokła Piotr M 11
3 01:14:32 Szkoła Michał M indywidualnie 83
4 01:14:53 Rojek Gracjan M 74
5 01:22:31 LIPIŃSKI MAREK M 145
6 01:26:21 Dębowski Krzysztof M Parkour Wrocław 17
7 01:32:21 Stefanienko Piotr M 80


KLASYFIKACJA OPEN

Na liście znajdują się wszystkie osoby, które ukończyły Bieg Mietkowski!

 

MSC CZAS NAZWISKO IMIĘ M/K NR
1 00:59:00 Kuzynin Adam M PHU BARTEK 50
2 00:59:39 Karkoszka Łukasz M Niezrzeszony 39
3 01:00:23 Bryl Karol M IRC Kowale 142
4 01:01:09 Bielicki Bartosz M 6
5 01:02:19 Uliasz Jerzy M 111
6 01:02:29 Światowy Radosław M Hermes Świdnica 89
7 01:02:43 Kuriata Robert M OLAWS ZŁOTORYJA 49
8 01:03:08 Machoń Piotr M Klub Biegacza “Zdyszaaani” Chocianów 56
9 01:03:59 Jabłoński Tomasz M indywidualnie 121
10 01:04:09 Kulczewski Łukasz M KB Vamos Amigos Wrocław 47
11 01:05:45 Rowszar Ryszard M 128
12 01:06:54 Wojsław Bartłomiej M GLKS Marcinowice 97
13 01:06:55 Franaszczuk Wojciech M KB Sobótka 150
14 01:07:13 Marczak Roksana K Luft Tri Team 124
15 01:07:14 Wcisło Adam M 110
16 01:07:52 Jasiński Piotr M Feniks Legnica 34
17 01:07:57 Śmieiński Filip M 88
18 01:08:13 Budnik Łukasz M KB VAMOS AMIGOS 12
19 01:08:50 Kopania Kamil M OLAWS Złotoryja 136
20 01:09:16 Sobczyk Barbara K KB Sobótka 134
21 01:11:06 Wajerowski Krzysztof M KB LUPUS OLEŚNICA 95
22 01:11:40 Bokła Piotr M 11
23 01:11:43 Pieprz Bartosz M 68
24 01:12:54 NIEDŹWIEDŹ TOMASZ M 62
25 01:13:12 Dreszer Paweł M 18
26 01:13:37 Gromko Andrzej M niezależny 27
27 01:14:08 Durmaj Bartłomiej M Drużyna Szpiku 21
28 01:14:30 Wagemann Łukasz M 141
29 01:14:32 Szkoła Michał M indywidualnie 83
30 01:14:36 Herfert Moritz M Signium International Runners 30
31 01:14:53 Rojek Gracjan M 74
32 01:14:56 Machoń Grzegorz M KB Zdyszaaani Chocianów 54
33 01:15:00 Zawiślak Piotr M Opera Software 104
34 01:15:16 Tekieli Agata K PRO-RUN Wrocław 129
35 01:15:23 Wojdyno Tomasz M OLAWS Złotoryja 138
36 01:15:38 Święcicki Daniel M 91
37 01:16:01 Hanus Wojciech M 29
38 01:16:15 Matysek Dariusz M 135
39 01:16:18 Krauze Tomasz M PRO-RUN Wrocław 140
40 01:16:21 Dudzik Jacek M 109
41 01:16:23 Stefanicki Tomasz M SFC 79
42 01:16:29 Micherda Krzysztof M 60
43 01:16:32 Kogut Stanisław M Hermes Świdnica 133
44 01:17:06 Mrugała Maciej M PRO-RUN Wrocław 130
45 01:17:12 Błażuk Jarosław M 7
46 01:17:18 Dudek Rafał M 20
47 01:17:31 Krupa Łukasz M OLAWS Złotoryja 137
48 01:17:40 Zaleski Andrzej M 103
49 01:17:41 Rejman Łukasz M UNS TEAM 127
50 01:17:45 Grubecki Krzysztof M 28
51 01:17:47 Wnukiewicz Karol M 96
52 01:17:49 Lech Maciej M CARVING SKI 52
53 01:18:00 Staromłyński Marcin M KS Krotosz 78
54 01:18:33 Carda Wioletta K Feniks Legnica 13
55 01:18:59 Szymańska Anna K 87
56 01:19:19 Zakrzewski Rafał M ReadSoft 102
57 01:20:07 Kumaszka Anna K 48
58 01:20:19 Zielenkiewicz Marcin M 106
59 01:20:58 Hrynowiecka Aleksandra K 32
60 01:21:34 Pierzchała Przemysław M 69
61 01:21:42 Szteblich Magdalena K Akademia Triathlonu 84
62 01:21:59 Figas Sebastian M 22
63 01:22:01 Fornalski Karol M Krav Maga Lubin 23
64 01:22:27 Kowalczyk Damian M 45
65 01:21:33 145
66 01:22:31 LIPIŃSKI MAREK M 145
67 01:22:43 Karwacki Robert M JKB TKKF JAWORZANIE 40
68 01:22:45 Kapela Sebastian M WSOWL Wrocław 37
69 01:22:46 Mesjasz Marek M Krav Maga Lubin 59
70 01:22:49 Bielawski Michał M 5
71 01:22:50 Smagała Wojciech M WKB Piast Wrocław 77
72 01:22:53 Wójcik Adrian M InsERT Team 98
73 01:22:54 Kruk Wacław M 148
74 01:22:56 Korzeniewski Michał M PRO-RUN Wrocław 44
75 01:22:57 Skrzypek Mariusz M 76
76 01:22:57 Karankiewicz Grzegorz M 38
77 01:22:58 Jachowicz Malwina K MOTIO FIZJOTERAPIA 33
78 01:22:59 Piorun Marta K Z NURTEM.PL 70
79 01:23:01 Lewicki Piotr M 112
80 01:23:02 Godyń Mirosław M 26
81 01:23:03 Wołkowski Rafał M Scott USA Shop 139
82 01:25:25 Olkiewicz Ireneusz M 149
83 01:25:47 Malski Piotr M 58
84 01:26:04 Korzeniewski Marek M HARDCOPY TEAM 43
85 01:26:21 Dębowski Krzysztof M Parkour Wrocław 17
86 01:26:31 Kurto Anna Katarzyna K 132
87 01:26:39 Kasperski Julian M Zdyszaaani Chocianów 41
88 01:26:51 Łyś Michał M Tieto Poland Running Team 53
89 01:27:02 Wybraniec Michał M 101
90 01:27:11 Kircuń Paweł M KB Lupus Oleśnica 122
91 01:27:15 Kamiński Piotr M 36
92 01:27:33 Jaworski Piotr M 35
93 01:27:41 Mastalerz Artur M niezrzesony 125
94 01:28:04 Pawlikowska Anna K I ty możesz zostań maratończykiem 2012 66
95 01:28:11 Homola Wojciech M Niezrzeszony 31
96 01:28:25 Baszak Tomasz M 3
97 01:28:38 Garbacz Marek M Pruszwood 25
98 01:28:52 Berecka Marta K 4
99 01:29:11 Nowińska Joanna K 64
100 01:29:17 RASAŁA MAREK M 73
101 01:29:42 Machoń Justyna K Klub Biegacza “Zdyszaaani” Chocianów 57
102 01:30:16 Świder Paweł M 90
103 01:30:44 Pawlinow Maciej M JKB TKKF JAWORZANIE 67
104 01:30:58 Żabicka Katarzyna K 107
105 01:31:33 DROSZCZ Jacek M niezrzeszony 19
106 01:31:41 Dereń Agata K 113
107 01:31:54 Krawczyk Dariusz M 46
108 01:32:21 Stefanienko Piotr M 80
109 01:32:51 Korach Basia K 42
110 01:33:03 Strucki Jacek M Readsoft 82
111 01:33:24 Mastalerz Małgorzata K niezrzeszona 126
112 01:33:57 Gajowy Michał M 24
113 01:34:04 Szwajka Michał M ReadSoft 86
114 01:34:10 Dąbrowski Jerzy M Druż. Szpiku KGHM 16
115 01:34:25 Plewa Katarzyna K Kobiety na medal 71
116 01:34:36 Forczek Grzegorz M KS TYTAN Świdnica 147
117 01:34:46 MARZEC HENRYK M SFORA 131
118 01:34:50 Forczek Anita K KS TYTAN Świdnica 146
119 01:34:54 Bocheńska Ewa K 10
120 01:35:09 Ciołkowska Katarzyna K 15
121 01:36:15 Bartodziejski Jacek M 2
122 01:36:59 Ciesielski Bartłomiej M 14
123 01:38:52 Laszczyński Tomasz M TATA NATALKI 51
124 01:40:11 TYCZKOWSKA AGNIESZKA K niezrzeszony 92
125 01:40:12 TYCZKOWSKI MARIUSZ M niezrzeszony 93
126 01:40:46 Esik Przemysław M 143
127 01:41:46 Wójtowicz Tomasz M niezrzeszony 99
128 01:45:51 Zdziarski Tomasz M 105
129 01:49:40 Tyszkiewicz Przemysław M 144
130 01:50:47 Bochenek Justyna K 9
131 01:51:31 Płocińska Sandra K Niezrzeszona 72
132 01:53:32 Żygadło Joanna K 108
133 01:55:22 Kruk Edyta K 123
134 01:59:00 Wójtowicz Szymon M 100
135 02:03:00 Machoń Mirela K KB Zdyszaaani Chocianów 55