Coraz większe wsparcie naszych działań!

wpis w: aktualności | 0

Zanim przejdziemy do Biegu Mietkowskiego, chcielibyśmy Wam przedstawić i polecić naszych sponsorów. Dzięki temu wsparciu i wzajemnej współpracy pakiety startowe zyskują na atrakcyjności, wartość puli nagród się zwiększa, a cała oprawa zawodów jest przygotowana na jeszcze wyższym poziomie. Specjalnie dla Was!

 

 

 

 

 

 

Głównym sponsorem jest Wrocław Fashion Outlet – dawne Factory. Nowej nazwie towarzyszy także zmiana logotypu, a w kolejnych etapach zmianie ulegnie wystrój centrum oraz zostaną wprowadzone nowe marki. W sobotę przed zawodami, właśnie tam, w naszym namiocie, będziecie mogli odebrać pakiet startowy lub zapisać się na zawody i przy okazji upolować coś na wyprzedaży 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

Stałym partnerem jest sklep sportowy dla biegaczy i triathlonistów OLIMPIUS.PL. Szeroki asortyment, sprzęt sportowy i turystyczny najwyższej klasy, zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów w przystępnych cenach. Właściciele i pracownicy to pasjonaci zdrowego trybu życia i wszelkich aktywności fizycznych, znają się na sprzęcie, pomogą, doradzą. Część sprzętu sportowego, który będzie do wygrania w losowaniu nagród jest właśnie od nich!

 

 

 

 

 

 

 

 

TomTom Sports – firma zaopatrująca kierowców w najdokładniejsze nawigacje, a sportowców w zegarki i pulsometry najwyższej klasy. Jadąc w trasę lub przygotowując plany treningowe warto zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt. Podczas Biegu Mietkowskiego, na koniec zawodów, w tradycyjnym losowaniu nagród będzie do wygrania zegarek TomTom Adventure o wartości 1300 PLN!

 

 

 

 

 

 

Regatta Great Outdoors – sklep obok WFO we Wrocławiu. Regatta jest także twórcą programu „RUSZ SIĘ„, który powstał z myślą o ludziach aktywnych, zarażających innych pozytywną, sportową energią! Idea polega na przedstawieniu swojego projektu organizacji sportowego wydarzenia w zamian za wsparcie inicjatywy radami i produktami Regatta (tak jak to działa w naszym przypadku). Na zawodach do wygrania bony zakupowe o wartości 200 PLN!

 

 

 

 

 

 

 

Melvit S.A. – producent zdrowej i naturalnej żywności. Wszyscy dobrze wiemy jak istotne w życiu jest to co spożywamy, szczególnie będąc sportowcem. Panuje twierdzenie, że dieta stanowi 60% sukcesu. Jeśli trenujecie, zadbajcie o to aby dobrze się odżywiać, właśnie dzięki naturalnym produktom od Melvit. Zapraszamy do zapoznania się z akcjami KaszeNasze, Festiwal Owsianek i Melvit Fit Day. W tej edycji BM, pakiety startowe będą wzbogacone o przysmaki od tego producenta. 

 

 

 

 

 

 

Grupa Ubezpieczeniowa Europa S.A wspiera nas finansowo w zakupie nagród. Oferuje ubezpieczenie dla aktywnych, które jest przeznaczone dla sportowców oraz osób, które trenują rekreacyjnie. Wszyscy dobrze wiemy, że sport to zdrowie, ale kontuzje mogą zdarzyć się każdemu! 

 

 

 

 

 

Sportslab.pl – badania wydolnościowe dla biegaczy i triathlonistów. Dzięki badaniom poznacie możliwości i ograniczenia swojego ogranizmu: VO2max, progi metaboliczne, strefy treningowe i szereg innych parametrów, pozwalających na optymalizację treningu. Wasz trening stanie się przemyślany i nakierowanych na sukces, jednocześnie minimalizując ryzyko kontuzji i przetrenowania.

 

Już wkrótce podamy komunikat organizacyjny V edycji Biegu Mietkowskiego! Widzimy się 23 kwietnia w niedzielę w Mietkowie.

 

Pozdrawiamy!